בית כנסת בעמנואל - תאורה לבתי כנסת

תאורה לבית כנסת

בבית כנסת ישנה הקפדה מיוחד על כל רהיט שמקשט ומכבד את המקום, בדיוק בשל כך תאורה לבית כנסת לא יכולה להיות שונה וחייבת להיות מוקפדת הן ברמת החומרים והגימור והן בצורה הייחודית לבית הכנסת, רבים מציבור המתפללים בבתי כנסת בישראל ובעולם מזהים את בית הכנסת כולו בשל הנברשת המיוחדת או התאורה הבולטת במבנה עצמו, זאת מכיוון שעולם התאורה מתכתב בצורה ישירה עם העולם היהודי, החל מנרות שבת ועד המנורה בבית המקדש.

ישיבת בני עקיבא "לפיד", מודיעין - תאורה לבית כנסת

ישיבת בני עקיבא "לפיד", מודיעין – תאורה לבית כנסת

מנורות בעבודת יד

במנורות ברגמן, בכל מנורה מושקעת עבודת אומנות מדוייקת, יצירתיות והרבה נשמה, תאורה לבית כנסת חייבת להיות מספיק עוצמתית בכדי שאחרון המתפללים יוכל לקורא בצורה בהירה מתוך הסידור ועם זאת, להיות חסכונית תוך שהיא שומרת על אווירה חמה ונכונה בבית הכנסת.

תאורה לבית כנסת – המחיר

נושא חשוב לא פחות בייצור התאורה לבית הכנסת הוא המחיר, רוב בתי הכנסת נתמכים על ידי גופים ציבוריים או תורמים, תאורה שלא חוסכת בחשמל תפגע בכיסם של אלו שתרמו מהונם למען בית הכנסת, חשוב לשים לב שהאור גם מתפזר בצורה אחידה ונכונה בבית הכנסת ומעבר לצד הפרקטי החשוב מאין כמותו יש לשים לב כמובן גם לפן העיצובי- בתי כנסת בשונה ממבני דת בעולם מתהדרים בצניעותם, עם הפאר וההדר אנו מנסים להשרות אווירה מיוחדת וחמה שיוצרת קהילה. תאורה נכונה יכולה בהחלט לתרום למטרה הזו.

 

מרכז רוחני חדוות אל, יבנה - תאורה לבית כנסת

מרכז רוחני חדוות אל, יבנה – תאורה לבית כנסת

מנורות ברגמן בדרכנו הייחודית

במנורות ברגמן אנו מייצרים תאורה לבית כנסת כבר עשרות בשנים ויודעים לשבת עם התורם או גבאי בית הכנסת, לבנות יחד החל משלב התכנון את הכיוון הנכון והצורך של המקום, לקבוע יעדים ברורים ולהציג דגמים מיוחדים שיש לנו ממגוון רחב של מנורות בכל הגדלים והצורות וכמובן להתאים אישית תוך הקפדה על החומרים הטובים ביותר למנורה שמכבדת את המקום הקדוש עם חסכון בכיס ואור עוצמתי.

רוצים לקבל מידע נוסף? מוזמנים לייצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה

ברגמן תאורה לכל חלל

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם