גופי תאורה לפינת אוכל

גופי תאורה לפינת אוכל – הפיחו חיים בפינת האוכל שלכם

– הפיחו חיים בפינת האוכל שלכם

בואו נהיה כנים, כנראה שאף פעם לא נכנסתם לבית ואמרתם:״וואו! איזה גופי תאורה מדהימים יש פה?״ או ״מאיפה גופי התאורה שלכם״ או ״באיזה נורה אתם משתמשים למנורה בסלון?״

התאורה בבית אולי לא קופצת לעיניים בתור הדבר הראשון ששמים אליו לב אבל היא משפיעה על האווירה והנראות מתחילת המסדרון, דרך הסלון ועד חדרי הבית השונים.

אחד החללים הכי חשובים להתאמת גופי תאורה הוא דווקא פינת האוכל.  האזור בו אנחנו מארחים את ארוחות השבת, ערבי חג או ארוחות משפחתיות אינטימיות במהלך השבוע הוא אזור שההקפדה בגופי התאורה בו היא מאוד חשובה – התאורה יוצרת את האווירה ומגדירה את החלל. אז קבלו מאיתנו כמה עצות בבחירת גוף התאורה המושלם בשבילכם:

תאורה לפינה או חלל

לפני שמתחילים לעצב, קודם כל צריך להבין איך החלל בנוי: זה אמנם נשמע טריוויאלי, אבל גופי התאורה לא יתאימו את עצמם לחלל, אלא להפך.
אז לפני שאתם נוסעים לחנות תאורה הראשונה שאתם רואים, תבינו קודם את המבנה של החלל: האם מדובר בחדר אוכל נפרד מהסלון? או שאולי פינת האוכל היא חדר מהמטבח? אולי בכלל מדובר בחלל אחד גדול שכולל גם את הסלון וגם את המטבח?

במקרה כזה לכל מבנה יש את ההתאמות שלו. גופי תאורה לפינת אוכל אפשר לחלק לשני סוגים:

  1. לחלל אחיד (open space) מתאימים גופי תאורה גדולים ומסיביים, על מנת לבדל ולהפריד אותו משאר החלל.
  2. לחלל מפוצל (למשל לפינת אוכל וסלון), כדאי להשתמש בכמה גופי תאורה קטנים או בינוניים, ולהתקין אותם במרכז פינת האוכל. בעזרת דימר אפשר לשלוט ברמות התאורה השונות ולייצר אווירה שונה בכל פעם.
גוף תאורה למרכז החלל - גופי תאורה לפינת אוכל

גוף תאורה למרכז החלל – גופי תאורה לפינת אוכל

משפחה מרובת ילדים או רווק בדירת חדר

שיקול לא פחות חשוב הוא כמות הדיירים בבית וזמן השהות בפינת האוכל. מן הסתם, בית פרטי של עם משפחה עם 3 ילדים, כלב, חתול ותוכי מצריך הרבה יותר תאורה והתייחסות לפינת האוכל. למשפחה נמליץ על גופי תאורה לפינת אוכל שיהיו חזקים ושיאירו על הדברים החשובים: מרכז השולחן והכסאות. בדירת החדר של הרווק שלנו היינו לגמרי ממליצים על תאורה יותר אינטימית, שתיצור משחקים של אור וצל ביחידה ותתן אשליה של מבנה גדול ומרווח. בכל הנוגע לגופי תאורה לפינת אוכל, היינו מציעים גופי תאורה קטנים יותר ולא יותר משניים. כדאי ורצוי שהמשחק שני גופי התאורה יהיה מעניין: ניגוד או התאמה מעודנת בין שני גופי התאורה יתנו עניין ו״יעירו״ את החלל.

גופי תאורה לפינת אוכל

גופי תאורה לפינת אוכל

כמה אתם מוכנים להשקיע?

השאלה הכי חשובה היא: כמה תקציב אתם מוכנים להשקיע? גופי תאורה לפינת אוכל יכולים להיות עסק יקר – והם לא חייבים להיות כך. אל תגיעו לחנות בלי סכום קבוע שאתם מוכנים להוציא, וקבעו לעצמכם מראש ועד כמה אתם מוכנים להתגמש. גם בשיחת התייעצות עם מוכרן, ציינו את גבולות ההשקעה שאתם מוכנים להשקיע לצורך הכוונה נכונה.

 

עצות חובה – גופי תאורה לפינת אוכל

  1. הבנת החלל – חדר אחד גדול או חלוקה לחללים קטנים.
  2. דימר ליצירת תאורה חזקה בתחילת הארוחה על מנת לראות את מהלך הארוחה ותאורה רכה בקינוחים בסיום הארוחה.
  3. כמות הדיירים בדירה- משפחה או יחיד.
  4. מידת ההשקעה בגוף התאורה – סכום קבוע מראש.
  5. צרו איתנו קשר כאן או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעה במסגרת התקציב שלכם.

 

גופי תאורה לפינת אוכל מוצאים ב״ברגמן – אומני תאורה״

אולם התצוגה א.ת. פולג צפון, הצורן 4, נתניה

 

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם